• Vernisáž výtvarných prác Jána Melkoviča- MŠ na Vsetínskej ul.

• Naši malí výtvarníci sa zapojili do výtvarnej prehliadky vyhlasenej ZUŠ v Starej Ľubovni venovanej pamiatke Jána Melkoviča.Všetky výtvarné práce sú v týchto dňoch vystavené v galérii Provinčného domu v Starej Ľubovni, kde sa uskutočnilo aj vyhodnotenie. Hlavnú cenu v kategórii deti predškolského veku získal René Rinkovský z našej MŠ, ktorému srdečne blahoželáme.
          • Strapáčikov denník

• V mesiaci marci, ktorý je mesiacom knihy a v rámci predčitateľskej gramotnosti sa rozbehla v našej MŠ-Vsetínska akcia pod názvom "Strapáčikove putovanie za rozprávkami". Babka Strapáčik so svojím autíčkom Angelou,navštevuje rodiny kamarátov zo škôlky,rozprávky a príbehy zapisuje do svojho denníka.Do toho času navštívil už jedenásť kamarátov.Je to už v poradí jeho druhé putovanie za rozprávkami.Všetky tie zaujímavé príbehy,tak ako pri prvom putovaní,tak aj teraz by sme radi vydali v podobe knihy. Každý predškolák si na konci predprimárneho vzdelávania odniesie svoju vlastnú knihu s vlastným príbehom.
          • Vesmír očami deti - MŠ na Vsetínskej ulici

• Naši malí výtvarníci sa aj v tomto školskom roku zapojili do okresnej výtvarnej prehliadky "Vesmír očami deti", kde získali dve ocenenia.Srdečne blahoželáme K. Pekyovej a N. Virostkovej.